Hubnutí

Vzhledem k velké poptávce a nabídce ohledně hubnutí a tvarování postav, jsem se rozhodla vyzkoušet zcela novou unikátní metodu, kterou je KATALYTICKÁ TERMOLIPOLÝZA. Jelikož mě její průběh a výsledek hned po prvním ošetření přímo uchvátil, rozhodla jsem se o tuto skvělou novinku rozšířit nabídku svých služeb a zprostředkovat tento senzační zážitek i vám. Hned na začátek vám prozradím, že tato metoda nemá kontraindikace. To znamená, že je to jediná dostupná metoda, při které se můžete zbavit celulitidy a tuků i když máte křečové žíly. No není to úžasné?

Co vás čeká?

Čeká vás pouze příjemná relaxace v termosauně a následná péče. Než ulehnete do termosauny, bude vám na tělo aplikována tzv. tělová hmota. Úkolem vybrané hmoty je zrychlení metabolismu tuků, zpevnění kůže, odstranění celulity, detoxikace, úbytek otoků, potlačení hromadění vody v těle, vyhlazení nerovností kůže či modelace těla. Teplo vzniká v návleku na tělo, který je vyroben ze speciálního tepelně odolného a dobře hygienicky ošetřovatelného materiálu. Princip termosauny je založen na regulovaném sálání tepla, čímž se stimuluje rovnoměrné pocení a s tím spojené vylučování tekutin póry. V kombinaci s produktovou řadou METRINI, kterou opět vyvíjí italský dr. Bergonzini (dochází během procesu takového pocení k urychlení odbourávání tukových zásob. Tukové buňky se následkem zvýšené teploty rozloží a odpadové produkty tělo vyloučí. Po 30 minutách pobytu v teplíčku 50 stupňů Celsia odstraním nanesenou tělovou hmotu a na kůži naaplikuji katalytický lotion. Na závěr ošetření jemnou krátkou masáží naneseme tělový krém.

Jaké můžete očekávat výsledky?


Během pobytu v termosauně dojde díky katalytické termolipolýze k úbytku 1-5 cm obvodu těla neboli 0,5-0,8 kg váhy. Záleží zde samozřejmě na mnoha faktorech, např. zda dodržujete pitný režim, držíte dietu, sportujete, či zda nehubnete, ale potřebujete jen odstranit celulitidu. Takovým jakýmsi bonusovým výsledkem celého procesu je ještě báječné uvolnění a zklidnění. Po celý zbytek dne se již budte cítit díky vyplaveným toxinům zcela odpočati a plni energie.

Kolikrát?


Stejně jako si tukové polštářky na bocích či celulitu na stehnech nevypěstujeme během jednoho odpoledne, tak ani jedna procedura nás veškerého trápení s krásou nezbaví. Navrhuje se absolvovat min.6 procedur v max. týdenních odstupech, nejlépe však 2x do týdne a po měsíci docházet po jedné udržovací. Jedině tak lze docílit výrazného výsledku. 

Doporučení

  • doma před procedurou odlakovat nehty
  • na sebe si vzít obyčejné spodní prádlo, nejlépe tanga a s sebou rezervní (pokud nebudete chtít využít mnou nabídnuté prádlo jednorázové)
  • po ošetření pravidelně používat doporučené přípravky pro domácí použití
  • dodržovat zdravé stravování a pitný režim

Osobní zkušenost


První proceduru jsem absolvovala po té, co jsem zhubla 8kg a mým přáním bylo zpevnit ochablou kůži na břiše a potlačit celulitu na stehnech. Úbytek byl na jednotlivých partiích průměrně 1cm, váhový úbytek 1kg (vážila jsem se ten den ráno a druhý den ráno).

Co byste ještě měli vědět o Temolipolýze

Celkový čas na ošetření je cca 60 minut (uvolnění lymfatických uzlin, aplikace tělové hmoty, samotné ošetření přístrojem, smytí tělové hmoty, aplikace následných tělových přípravků).

Rozdíly mezi TERMOlipolýzou a KRYOlipolýzou


   TERMOlipolýza KRYOlipolýza
 Ošetření přístrojem  trvá  30 minut  55 minut 2x(kvůli symetrii)
 Poloha klienta  Na zádech různá dle ošetřované plochy
 Další ošetření  stejné partie  za 7 dnů  za 6 týdnů
 Pocit relaxace  99%  nejedná se o relaxační metodu
 Kontraindikace  minimum                 výrazné
 Zatížení cévního systému  minimum                 výrazné
 Cena za 1 ošetření  1.150,-  390,- až  1200,- 2x(kvůli symetrii)
Ošetřená plocha  možno celé tělo vyjma hlavy a krku  oblast cca 5 x 10 cm 2x(kvůli symetrii)