Havajská masáž Lomi Lomi

 

              Havajská masáž LomiLomi je v mnoha wellnesscentrech naší republiky i světa nejoblíbenější masáží vůbec. Vychází z léčitelské tradice kmene Hunu, který dbá o skloubení fyzické a duševní pohody člověka. Filozofií masáží tohoto kmene je stimulace přírodních sil organismu, díky níž dochází ke zvýšenému proudění energie v lidském těle a následně pak k odstranění svalových i mentálních blokád, čímž je umožněno prožít hluboký relaxační a harmonizující účinek.

 

                Masáž je prováděna speciální hmatovou technikou nejen prstů a dlaní, ale předloktí a loktů. Samozřejmě záleží na každém masérovi, jaký zvolí tlak a jaké zvolí hmaty pro daný problém. Z mých zkušeností jsem i v tomto ohledu dospěla k poznání, že méně znamená více a proto svou masáž LomiLomi provádím jemně s individuálním přístupem jaké hmaty jsou vhodné pro klienty se štíhlou či naopak silnější postavou.

 

                Havajská masáž, stejně jako všeobecně všechny masáže odstraňuje napětí ve svalech, stimuluje krevní a lymfatický systém, uvolňuje kloubní spojení a svalové křeče, posiluje imunitní systém a očišťuje organismus od toxických látek.

 

 

                Pro lázně Aurora jsem vytvořila masážní sestavu LoLa, která je skloubením hawajské masáže LomiLomi (=Lo) a masáže lávovými kameny (=La). Vzájemnou souhrou těchto dvou technik vzniká nazapomenutelný zážitek.

 

                    Pokud byste chtěli masáž LoLa vyzkoušet u mě...............90 minut.................1200,-KČ

Před objednáním je nutné pročíst kontraindikace k masáži lávovými kameny.

Havajská masáž Lomi Lomi - ukázka masáže

Zaujala Vás Havajská masáž Lomi Lomi? Neváhejte mě kontaktovat či se rovnou přímo objednat.