Zeštíhlující a anticelulitová masáž

     Celulitou (chybný název celulitida vyjadřuje zánět, o který se však v žádném případě nejedná. Termín se ale díky velkému rozšíření běžně používá) trpí v dnešní době podle různých zdrojů 80 % až 95 % žen. Proč? Nesporně nejnešťastnějším důvodem, proč potkala celulita právě vás jsou genetické dispozice. S čím ale rozhodně bojovat lze, je mnoho dalších příčin vzniku tzv. pomerančové kůže. Největším nešvarem, který přispívá k jejímu vzniku jsou: nadváha, špatné stravovací návyky, špatný pitný režim, kouření, nedostatek pohybové aktivity, nošení těsného prádla a bohužel, velmi výraznou měrou napomáhá vzniku celulity v současné době tak populární hormonální antikoncepce.

 

     Ve zdravých tukových polštářcích tukové buňky přijímají kyslík a výživné látky pro svoji činnost. Produkty buněčné aktivity jsou pak vyplavovány krevním a lymfatickým systémem. Porucha tohoto mechanismu vede ke vzniku celulity. Proto je anticelulitidová masáž sestavena z jemných a velmi razantních hmatů. Při této masáži se velmi významně osvědčil citrusový nebo citrusovoskořicový masážní olej v BIO kvalitě, ozonový gel a skořicový hřejivý zábal. Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné. Při užívání citrusových masážních přípravků je nutno pamatovat na tzv. fototoxicitu, to znamená, vyvarovat se několik hodin po masáži přímému slunečnímu záření, nechodit do solária. Projevem takové nežádoucí reakce může být flekatění, ekzém, kopřivka, či puchýřky.

     Vzhledem k závažnosti tohoto problému je potřeba provést několik masáží, aby byl výsledek trvalejšího charakteru. V rámci předplatného je možné zístak slevu.

     V žádném případě nelze spoléhat na to, že vás pouze tato masáž zbaví nadbytečného tuku a vyhladí kůži. K celulitě je potřeba přistoupit komplexně, změnit stravování, zapojit do denního režimu pohyb atd.

Zaujala Vás anticelulitová masáž? Neváhejte se objednat.Anticelulitidová a anticelulitidní masáž - ilustrace