Zeštíhlující a anticelulitidová masáž

VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NAŠLA EFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB OSTRAŇOVÁNÍ CELULITIDY, KTERÝ JE NAVÍC MNOHEM PŘÍJEMNĚJŠÍ, ANTICELULITIDNÍ MASÁŽE JIŽ NEPROVÁDÍM. VÍCE O NOVÉ METODĚ ZDE http://www.maserka-trebon.cz/hubnuti        

Pro zajímavost:

Rozdíly mezi TERMOlipolýzou a Anticelulidní masáží                              

   Termolipolýza Anticelulitidní masáž
Ošetření trvá  30 min  60 min masáž + 30 min zábal
Poloha klienta  Na zádech na břiše, na zádech
Další ošetření stejné partie  za 7 dnů  za 2/3 dny
Pocit relaxace 99% 50%
Kontraindikace minimum obvyklé
Zatížení cévního systému minimum vysoké
Cena za 1 ošetření 890,- 490,-
Ošetřená plocha možno celé tělo vyjma hlavy a krku stehna, zadeček


          Celulitou (chybný název celulitida vyjadřuje zánět, o který se však v žádném případě nejedná. Termín se ale díky velkému rozšíření běžně používá) trpí v dnešní době podle různých zdrojů 80 % až 95 % žen. Proč? Nesporně nejnešťastnějším důvodem, proč potkala celulita právě vás jsou genetické dispozice. S čím ale rozhodně bojovat lze, je mnoho dalších příčin vzniku tzv. pomerančové kůže. Největším nešvarem, který přispívá k jejímu vzniku jsou: nadváha, špatné stravovací návyky, špatný pitný režim, kouření, nedostatek pohybové aktivity, nošení těsného prádla a bohužel, velmi výraznou měrou napomáhá vzniku celulity v současné době tak populární hormonální antikoncepce.

Ve zdravých tukových polštářcích tukové buňky přijímají kyslík a výživné látky pro svoji činnost. Produkty buněčné aktivity jsou pak vyplavovány krevním a lymfatickým systémem. Porucha tohoto mechanismu vede ke vzniku celulity. Proto je anticelulitidová masáž sestavena z jemných a velmi razantních hmatů. Při této masáži se velmi významně osvědčil citrusový nebo citrusovoskořicový masážní olej v BIO kvalitě, ozonový gel a skořicový hřejivý zábal. Vlastnosti rostlinných olejů lisovaných za studena v kombinaci s ozonem jsou zcela výjimečné. Při užívání citrusových masážních přípravků je nutno pamatovat na tzv. fototoxicitu, to znamená, vyvarovat se několik hodin po masáži přímému slunečnímu záření, nechodit do solária. Projevem takové nežádoucí reakce může být flekatění, ekzém, kopřivka, či puchýřky.

Vzhledem k závažnosti tohoto problému je potřeba provést několik masáží, aby byl výsledek trvalejšího charakteru.

V žádném případě nelze spoléhat na to, že vás pouze tato masáž zbaví nadbytečného tuku a vyhladí kůži. K celulitě je potřeba přistoupit komplexně, změnit stravování, zapojit do denního režimu pohyb atd.


Anticelulitidová a anticelulitidní masáž - ilustrace

VZHLEDEM K TOMU, ŽE JSEM NAŠLA EFEKTIVNĚJŠÍ ZPŮSOB OSTRAŇOVÁNÍ CELULITIDY, KTERÝ JE NAVÍC MNOHEM PŘÍJEMNĚJŠÍ, ANTICELULITIDNÍ MASÁŽE JIŽ NEPROVÁDÍM. VÍCE O NOVÉ METODĚ ZDE http://www.maserka-trebon.cz/hubnuti


Tuto masáž občas nesprávně hledáte jako: anticelulitidní masáž, anticelulitová masáž