Kosmetika

     

Na náš trh poudí stále nové, vylepšené produkty více či méně známých názvů. Téměř každý výrobce se snaží expandovat do dalších zemí a oslovit nové klienty jak svou tradicí, tak cenou, ale zejména stoupající kvalitou. Každá kosmetička se snaží vybrat pro své zákaznice a zákazníky (ano, i muži navštěvují naše salony) to nejlepší, co jí osloví.

Já jsem pro vás, i sebe, vybrala novinku na našem trhu a tou je značka RosActive. Jedná se o tzv. fytokosmeceutiku. Vysvětlím. Jsou to produkty vytvořené na křižovatce kosmetologie a farmakologie. Fyto = přírodní produkty rostlinného původu nebo produkty biotechnologie. Cosme = produkty pro vnější kosmetické ošetření estetických nedokonalostí. Ceutics = intenzivní farmaka s velkým účinkem. Fytokosmeceutika úspěšně fungují nejen v povrchových, ale i v hlubokých vrstvách pokožky, kam dokáží proniknout ve formě nanomolekul. Výrobky NEobsahují: petroláty, parabeny, parafín, minerální oleje, geneticky modifikované organismy, formaldehyd, SLS ani SLES. Díky flexibilnímu přístupu vědeckého týmu, složeného z profesionálů v oborech biologie, chemie, fyziky a farmakologie, je společnost schopna nabídnout dermokosmetiku s novými formulemi pro pleti středoevropského podnebného pásma. Všechny výrovky značky RosActive používají konzervační látky rostlinnného původu, jimiž jsou výtažky z rozmarýnu, zimolezu japonského a zimolezu lékařského, které kromě své hlavní funkce mají uklidňující, antibakteriální a protizánětlivé účinky.

Značka byla založena v Itálii již v roce 1990 a od roku 2000 vyváží své produkty do celého světa. Je několikanásobným držitelem ocenění za účinné řešení estetických problémů.


Čistě Italská značka HARMONY CASTLE, od Harmony Progress, je výsledkem více než 30ti let zkušeností v kosmetickém průmyslu.

Pokročilé technologie Harmony Castle a cílená léčba pro stimulaci regenerace buněk dosahují úžasných výsledků, které jsou schopné způsobit revoluci ve vaší pleti. Regenerační estetika je nový přístup, který kombinuje pokročilé technologie a inovativní účinné látky pro stimulaci regenerace buněk a boj proti účinkům stárnutí. Cílem není jen dosáhnout okamžitého výsledku, ale dlouhodobě pracovat na celistvosti pleti, předcházet vzniku skvrn a oddálit známky stárnutí.


Tuto značku používám v kombinaci s přístrojovou neinvazivní mezoterapií, o níž se taktéž dozvíte víc na mých webových stránkách